APERGIA26.jpg

Αρ. Πρωτ.: 106                                               Πειραιάς : 10/05/2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι Εφορευτικές Επιτροπές που εκλέχθηκαν στις Γενικές Συνελεύσεις της Ένωσης Τεχνικών Πολεμικού Ναυτικού σε Πειραιά και Κρήτη προκηρύσσουν εκλογές με ενιαίο ψηφοδέλτιο σε λεκανοπέδιο Αττικής και Κρήτη, για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και για Αντιπροσώπους στην Ομοσπονδία μας.

Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν :

Α) Την Δευτέρα 16 Μαΐου 2022 στο Εργατικό Κέντρο Σαλαμίνας για τους εργαζομένους στην περιοχή του Ναυστάθμου Σαλαμίνας και στο Εργατικό Κέντρο Χανίων για τους εργαζομένους στην Κρήτη από τις 8:30 ως και στις 13:30.

Β) Την Τρίτη 17 Μαΐου 2022 στο Εργατικό Κέντρο Πειραιά για τους εργαζομένους στο λεκανοπέδιο της Αττικής από τις 8:30 ως και στις 13:30.

Μας έχει χορηγηθεί ολόκληρη η εργάσιμη ημέρα για την ημέρα των εκλογών μας, οπότε θα σταλούν οι καταστάσεις των ψηφισάντων για να δικαιολογηθεί η απουσία μας από την Υπηρεσία.

Οι εργαζόμενοι στο λεκανοπέδιο της Αττικής θα κάνουν χρήση της άδεια απουσίας μια εκ΄των δυο ημερομηνιών.

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο    (κατά αλφαβητική σειρά):

Υποψήφιοι   για Ελεγκτική Επιτροπή         (κατά αλφαβητική σειρά):

1. ΑΛΑΤΕΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

του ΣΑΒΒΑ

1. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΓΚΑΒΕΑΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΑΡΛΙΑΜΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΟΠΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

του ΓΙΑΝΝΑΚΗ

4. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ

του   ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ

του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

7. ΣΑΛΑΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

 

8. ΣΕΛΗΘΩΜΑΣ   ΣΑΒΒΑΣ

του   ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

9. ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του ΙΑΚΩΒΟΥ

 

10. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

11. ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι για την Ομοσπονδία

(κατά αλφαβητική σειρά):

1. ΑΛΑΤΕΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

του ΣΑΒΒΑ

8. ΣΑΛΑΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΚΑΒΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΣΕΛΗΘΩΜΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ

του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΚΟΤΖΑΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

του ΣΩΖΟΝΤΑ

11. ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του ΙΑΚΩΒΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

του   ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

του ΧΡΗΣΤΟΥ

6.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΧΑΝΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΣ/ΔΝΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΝΣ/ΔΤ

ΚΟΥΤΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΣ/ΔΤ

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  

ΝΣ/ΔΔ